ADAGIO 210 är en 1,5 plans villa på cirka 210 kvm med rena klassiska drag och korta takutsprång. Väl tilltagen med underbara fönstersättningar. Centralt kök som gör livet till en fest. Siktlinjer gör huset större och bjuder in trädgården in i huset. Ljusinsläpp med stor rymd och en kvalitet utöver det vanliga.
När man ska bygga sitt drömhus ställs man inför en stor mängd olika val. För att hjälpa dig har vi gjort några av dessa val och sett till att ditt Reformhus levereras med inredning och produkter av högsta standard.
1,5
Plan
5
Rok
4
Sovrum
209,8
Boarea (kvm)
128,9
Byggarea (kvm)
7620
Bygghöjd (mm)
I vår digitala tillvalsväljare kan du enkelt anpassa ditt Reformhus. Här kan du själv välja allt från färg och material för fasad och plåt till golv, vitvaror, köksluckor med mera. Dina val sammanställs och skickas till önskad e-postadress. Det har aldrig varit enklare att bygga huset du alltid velat ha!
Fyll i dina kontaktuppgifter så hör vi av oss och svarar på alla dina frågor.